Vrtaspol s.r.o.

Na jádrové vrtání betonu a řezání betonu jsme ti praví!

Potřebujete vyvrtat přesné otvory pro odpady nebo třeba vzduchotechniku? Vyřezat dveřní či okenní otvor v paneiovém domě? Nebo snad vyřezat celou stěnu? A nebo spíše podlahu pro novou technologii? A to rychle, čistě bez prachu, popraskaných stěn a vytopených sousedů? Pak jste našti správného partnera. ]sme tu prává pro Vás! Jsme_specialisti na jádrové vrtání a řezání betonu. V dělení stavebnich nrateriálŮ máme praxí již osmnáct let. Na zák|adě získaných zkušeností jsme Várn schopni navrhnout optimální řešení Vašich úioh z oboru řezání a vrtání betonŮ. Vybereme nejefektivnější technologií tak, aby byl Váš projekt dokončen včas a se schváieným rczpočtem.

Proč právě s námi?

Jsme tým zkušených odbarníků, používáme tu nejrnodernější techniku, zajímáme se o inovace a učení, komplexně pokryjeme vaše potřeby. Naše zkušenosti šetří Vaše peníze!

S čím Vám pomůžeme?

Jádrové vrtání betonu Vrtání přesných kruhových otvorů ve všech stavebních materiá|ech včetně betonu a Železobetonu, Řeeání betonu > Stěnovou pilou < - řezání svislých železobetonových konstrukcí e panetŮ. např, řezání dveří v panelu, řezání oken, vyřezávání celých stěn ap.

Výpis a certifikáty