Vrtaspol s.r.o.

Na jádrové vrtání betonu a řezání betonu jsme ti praví!

Potřebujete vyvrtat přesné otvory pro odpady nebo třeba vzduchotechniku? Vyřezat dveřní či okenní otvor v panelovém domě? Nebo snad vyřezat celou stěnu? A nebo spíše podlahu pro novou technologii? A to rychle, čistě bez prachu, popraskaných stěn a vytopených sousedů? Pak jste našli správného partnera. ]sme ti práví pro Vás! Jsme specialisti na jádrové vrtání a řezání betonu. V dělení stavebnich materiálů máme praxí již osmnáct let. Na základě získaných zkušeností jsme Vám schopni navrhnout optimální řešení Vašich úloh z oboru řezání a vrtání betonu. Vybereme nejefektivnější technologii tak, aby byl Váš projekt byl dokončen včas a se schváleným rozpočtem.

Proč právě s námi?

Jsme tým zkušených odborníků, používáme tu nejmodernější techniku, zajímáme se o inovace a učení, komplexně pokryjeme vaše potřeby. Naše zkušenosti šetří Vaše peníze!

S čím Vám pomůžeme?

Jádrové vrtání betonu, vrtání přesných kruhových otvorů ve všech stavebních materiálech včetně betonu a železobetonu, řezání betonu stěnovou pilou,řezání svislých železobetonových konstrukcí e panelů. např. řezání dveří v panelu, řezání oken, vyřezávání celých stěn ap.

Výpis a certifikáty