Jádrové vrtání


Jádrové vrtání do betonu, armovaného betonu, cihlového zdiva, smíšeného zdiva diamantovou vrtací technikou ( HILTI ) od 10mm až do 600 mm průměru.
 

Jádrové vrtání - na co je, čemu slouží a popis technologie

Jádrové vrtání je vrtání přesných kruhových prostupů pro potrubí, kabelové trasy či instalace, sondy, zkušební vrty, kotevní otvory pro chemické kotvy či vlepování výztuže, výhodou u vrtání je že velikost otvoru přizpůsobíme průměru trubky kabelu a tím odpadá zednické začištění prostupů a snižují se náklady a stavba se urychluje, odpadá jeden technologický proces. Nejčastěji vrtáme průchody pro nové kanalizační přípojky do domů. Pro nové přípojky vodovodu, vzduchotechniky, digestoře a jiná odvětrání.
 
V rámci technologie jádrové vrtání je používána diamantová technika, která je na špičkové světové úrovni. Technologické řešení jednotlivých prostupů či otvorů, ale také má nejvyšší stupeň bezpečnosti práce a pracovního komfortu.
 
Dalším důležitým faktorem tohoto systému je, že je vyvinut tak, aby zákazníkovi přinášel nejvyšší možnou spokojenost.
 
Technologie jádrové vrtání je ohleduplná vůči životnímu prostředí, pracuje bezprašně s minimálním hlukem a výsledkem jsou čisté a velmi přesné otvory.
 
Jádrové vrtaní provádíme od průměru 10mm do 600mm běžně do 1 metru délky (jinak do libovolné délky) a úhlu do různých druhů stavebních materiálů, železobetonu, zdiv, kamene, obkladů, dlažeb. Technologie jádrové vrtání je vhodná i pro vysokou zátěž.
 
Jádrové vrtání lze provádět ve svislé i vodorovné rovině, jakož i šikmo. Metodou tečného vrtání lze odvrtávat i velmi tlusté stěny.

Potřebujete jádrové vrtání?
KONTAKTUJTE NÁS

20210211_091941
DSC00146
Fotografie0028
Fotografie0035
IMG_1825
IMG_3146
IMG_3596
img-0068
img-1195
img-3149
vrtani-200
vrtani
vrtanimostu
vrtanizuly

Důvěřují nám

a spolupracujeme s těmito partnery


 Město Potštát  Partutovice  Jindřichov    Střítež nad Ludinou

O nás

Potřebujete vyvrtat přesné otvory pro odpady nebo třeba vzduchotechniku? Vyřezat dveřní či okenní otvor v panelovém domě? Nebo snad vyřezat celou stěnu? A nebo spíše podlahu pro novou technologii? A to rychle, čistě bez prachu, popraskaných stěn a vytopených sousedů? Pak jste našli správného partnera. Jsme to pravé pro Vás!
Jsme specialisti na jádrové vrtání a řezání železobetonu. V dělení stavebních materiálů máme praxi již osmnáct let. Na základě získaných zkušeností jsme Vám schopni navrhnout optimální řešení Vašich úloh z oboru řezání a vrtání betonů. Vybereme nejefektivnější technologií tak, aby byl Váš projekt dokončen včas a se schváleným rozpočtem.
 
Proč právě s námi?
Jsme tým zkušených odborníků, používáme tu nejmodernější techniku, zajímáme se o inovace a učení, komplexně pokryjeme vaše potřeby. Naše zkušenosti šetří Vaše peníze!
 
S čím Vám pomůžeme?
Jádrové vrtání železobetonu - vrtání přesných kruhových otvorů ve všech stavebních materiá|ech včetně betonu a železobetonu, řezání betonu > Stěnovou pilou < - řezání svislých železobetonových konstrukcí v panelu. např, řezání dveří v panelu, řezání oken, vyřezávání celých stěn ap.
 
Máte zájem o nabídku?
KONTAKTUJTE NÁS

Kontakt

VRTASPOL s.r.o.

 +420 603 282 401
 info@vrtaspol.cz

Miroslav Krnovský
jednatel

SÍDLO SPOLEČNOSTI

Partutovice 105
Hranice 753 01

IDS: eiuveyc
IČ: 28637747 DIČ: CZ28637747
C44907 vedená u Krajského soudu v Ostravě
© 2024 VRTASPOL s.r.o. / Cookies / Tvorba webových stránek Hranice > webSEO.cz