Jádrové vrtání

Jádrové vrtání do betonu, armovaného betonu, cihlového zdiva, smíšeného zdiva diamantovou vrtací technikou ( HILTI ) od 10mm až do 600 mm prŮměru.

Jádrové vrtání - na co je, čemu slouží a popis technologie

Jádrové vrtání je vrtání přesných kruhových prostupů Pro Potrubí, kabelové trasy či instalace, sondy, zkušební vrty, kotevní otvory pro chemické kotvy či vlepování výztuže, výhodou u vrtání je že velikost otvoru přizpůsobíme průměru trubky kabelu a tím odpadá zednické začištění prostupů a snižují se náklady a stavba se urychluje, odpadá jeden technologický proces. Nejčastěji vrtáme průchody pro nové kanalizační přípojky do domů. Pro nové přípojky vodovodu, vzduchotechniky, digestoře a Jiná odvětrání.

V rámci technologie jádrové vrtání je používána diamantová technika, která je na špičkové světové úrovni. Technologické řešení jednotlivých prostupů Či otvorů, ale také má nejvyšší stupeň bezpečnosti práce a pracovního komfortu.

Dalším důležitým faktorem tohoto systému je, že je vyvinut tak aby zákazníkovi přinášel nejvyšší možnou spokojenost.

Technologie jádrové vrtání je ohleduplná vůči životní, mu prostředí, pracuje bezprašně s minimálním hlukem a výsledkem jsou čisté a velmi přesné otvory.

Jádrové vrtaní provádíme od průměru 10mm do 600mm běžně do 1 metru délky (jinak do libovolné délky) a úhlu do různých druhů stavebních materiálů, železobetonu, zdiv, kamene, obkladů, dlažeb. Technologie jádrové vrtání je vhodná i pro vysokou zátěž.

Jádrové vrtání lze provádět ve svislé i vodorovné rovině, jakož i šikmo. Metodou tečného vrtání lze odvrtávat i velmi tlusté stěny.

Galerie prací: